-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилад нічного бачення
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-009316-a
Торги відмінено
1 848 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 240.00 UAH
Номер:
662047c9fb854761ad3a64230e36862a
Внутрішній номер закупівлі:
21902721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-21-009316-a
Замовник:
Військова частина А7031
×
-
Код ЄДРПОУ:
26622851
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Фітьо Андріян +380676705075 zakupivli2000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 848 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.06.2024 16:13 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2024 16:13 - 29.06.2024 01:00
Аукціон:
01.07.2024 15:11 - 01.07.2024 15:40
Період кваліфікації:
з 01.07.2024 15:40
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
48109e0c9951492d898817e5487b1b63
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Подальша потреба у закупівлі товарів за результатами проведення цієї закупівлі UA-2024-06-21-009316-a у Замовника відсутня у зв'язку із проведення закупівлі UA-2024-06-06-011471-a
Період оскарження:
11.07.2024 17:26 - 22.07.2024 00:00
Дата опублікування:
11.07.2024 17:26
Дата виконання:
22.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 848 000.00 Прилад нічного бачення