• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Мило господарське, 72% біле»

Торги не відбулися

228 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 140.00 UAH
Номер: aa7a21e6c32042fd993fb1af8f087442
Внутрішній номер закупівлі: 21899526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-21-006025-a   
Замовник: Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин
Контактна особа: Юрій Дубаневич +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 228 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.06.2024 13:16 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.06.2024 13:16 - 29.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴228 000.00 «Мило господарське, 72% біле»