-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери.
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-004726-a
Завершена
1 394 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 946.40 UAH
мін. крок: 1% або 13 946.40 UAH
Номер:
4372cf3d77954fcf86ea9680714f90eb
Внутрішній номер закупівлі:
21898124
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-21-004726-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Дергоер +380617698131 tender_zokl_olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 394 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2024 12:06 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2024 12:06 - 03.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.08.2024 00:00 - 15.08.2024 11:22
Період завантаження договору:
21.08.2024 00:00 - 31.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 394 640.00 Кондиціонери.