-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги екскаватора-навантажувача, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-003998-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.
Завершена
147 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 735.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 735.00 UAH
Номер:
c060bd83e3c34ecdaafb6008f961f83a
Внутрішній номер закупівлі:
21897542
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-21-003998-a
Замовник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Слабінська +380574632430 novopokrovskay_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2024 11:55 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2024 11:55 - 29.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.06.2024 00:00 - 02.07.2024 11:51
Період завантаження договору:
08.07.2024 00:00 - 18.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴147 000.00 Послуги екскаватора-навантажувача, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт