-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-001941-a
Завершена
84 915.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 424.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 424.58 UAH
Номер:
dbd034f5f2ad48e7957a4bb5fbdb9bc6
Внутрішній номер закупівлі:
21895443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-21-001941-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 915.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2024 10:17 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2024 10:17 - 29.06.2024 13:00
Період кваліфікації:
29.06.2024 13:00 - 01.07.2024 15:35
Період завантаження договору:
07.07.2024 00:00 - 17.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 915.00 Металопрокат