-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Тендер Prozorro UA-2016-09-14-000621-c
Завершена
474 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 2.1% або 10 000.00 UAH
Номер:
48eff1d43fbe4f388e98d982dc34caa2
Внутрішній номер закупівлі:
218912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-14-000621-c
Замовник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Адреса:
34550, Украина, Ровенская область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Міхнова +380667853632 klesivska.gromada@gmail.com http://klesivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09112000-7 Буре вугілля і торфАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
474 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2016 14:44 - 19.09.2016 16:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2016 14:44 - 29.09.2016 16:00
Аукціон:
30.09.2016 11:59 - 30.09.2016 12:20
Період кваліфікації:
30.09.2016 12:20 - 03.10.2016 12:29
Період завантаження договору:
30.09.2016 12:20 - 20.10.2016 12:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
×
-
ДК 016:2010:
19.20.1 Брикети, котуни й подібні види твердого палива
Кількість
476 тонни
Період постачання
15.10.2016 - 30.11.2016
Місце постачання
34500, Украина, Ровенская область, Сарненський район, комунальні заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Західпроменерго"
Оскарження: 30.09.2016 12:20 - 14.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37246018
-
Контактна особа:
Марчук Віктор Юрійович 0937561823 viktor_mar@ukr.net
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, Шпанівський, 55
Оскарження: 30.09.2016 12:20 - 14.10.2016 00:00
Початкова пропозиція
451 248.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
451 248.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2016 12:29
Документи
21
Скарги
0
ДП "Рівнеторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02968193
-
Контактна особа:
Віталій Муравицький +380990580112 smygatorf@i.ua
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, смт. Смига, вул. Миру, буд. 1
Початкова пропозиція
463 209.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
463 209.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b6507f171fb47c1a232739da4a271a1
Ідентифікатор договору:
UA-2016-09-14-000621-c-b1
Постачальник:
Приватне підприємство "Західпроменерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37246018
-
Контактна особа:
Марчук Віктор Юрійович 0937561823 viktor_mar@ukr.net
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, Шпанівський, 55
Номер договору:
290
Сума договору:
451 248.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.10.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
17.10.2016 09:00
Статус:
Підписаний