-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні”
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-004634-a
Строк поставки: протягом 30 днів з дати укладення договору
Завершена
7 220 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 72 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 72 200.00 UAH
Номер:
64a6139fc6954d44b53a9625a3f3214a
Внутрішній номер закупівлі:
21886040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-20-004634-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 220 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.06.2024 11:55 - 27.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2024 11:55 - 30.06.2024 15:00
Аукціон:
01.07.2024 14:30 - 01.07.2024 14:53
Період кваліфікації:
01.07.2024 14:53 - 26.07.2024 10:54
Період завантаження договору:
01.08.2024 00:00 - 11.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 220 000.00 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні”