• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'єктивом та проекційний екран; телевізор

Торги не відбулися

210 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер: 5203c5006940481cbef9bcedae01394f
Внутрішній номер закупівлі: 2187789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-02-001036-a   
Замовник: Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Контактна особа: Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 050.00 UAH
Період уточнення: 02.07.2018 14:36 - 08.07.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2018 14:36 - 18.07.2018 12:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'єктивом та проекційний екран; телевізор
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 14 штуки
Період постачання до 01.09.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті