• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Повітрофлотська, буд. 4, під’їзди 2 та 4, м. Дніпро

Завершена

218 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 090.00 UAH
Номер: aeccb15a7a0249bf9bb330f37053c36f
Внутрішній номер закупівлі: 21866499
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-18-010687-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 218 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2024 16:03 - 23.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2024 16:03 - 26.06.2024 01:01
Період кваліфікації: 26.06.2024 01:02 - 27.06.2024 12:44
Період завантаження договору: 03.07.2024 00:00 - 13.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴218 000.00 45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Повітрофлотська, буд. 4, під’їзди 2 та 4, м. Дніпро