-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном ДК 021:2015 – 34710000-7 Безпілотні літальні апарати ДК 34711200-6
Тендер Prozorro UA-2024-06-17-006014-a
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
64677fa9dc0d473d9f90feda05fe1586
Внутрішній номер закупівлі:
21849947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-17-006014-a
Замовник:
МИГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376937
-
Адреса:
55223, Україна, Миколаївська область, с. Мигія, ВУЛИЦЯ ПЕРВОМАЙСЬКА, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смашнюк Олена Іванівна 380680823553 smashnyuk69@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2024 13:37 - 22.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2024 13:37 - 25.06.2024 15:00
Аукціон:
26.06.2024 14:46 - 26.06.2024 15:27
Період кваліфікації:
26.06.2024 15:27 - 02.07.2024 15:55
Період завантаження договору:
08.07.2024 00:00 - 18.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 000.00 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном ДК 021:2015 – 34710000-7 Безпілотні літальні апарати ДК 34711200-6