-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спортивний одяг дитячий
Тендер Prozorro UA-2018-06-18-003130-a
Спортивний одяг дитячий
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
c521bc78a56747e6812a4db4fbc70575
Внутрішній номер закупівлі:
2183835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-18-003130-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 030993258882 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18412100-1 Спортивні костюмиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2018 19:06 - 25.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2018 19:06 - 05.07.2018 00:00
Аукціон:
05.07.2018 11:35 - 05.07.2018 11:56
Період кваліфікації:
05.07.2018 11:56 - 06.07.2018 16:57
Період завантаження договору:
05.07.2018 11:56 - 25.07.2018 11:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивний одяг дитячий
Кількість
187 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Перчеклій Віталій Олександрович
Оскарження: 05.07.2018 11:56 - 17.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2561002234
-
Контактна особа:
Перчеклій Віталій Олександрович 380674530966, 380675595651 irasim75@ukr.net
-
Адреса:
68000, Україна, Одеська область, Іллічівськ, провулок Сонячний, б. 15
Оскарження: 05.07.2018 11:56 - 17.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
198 815.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 815.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2018 16:57
Документи
14
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Іванова Наталя Олегівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2897504706
-
Контактна особа:
Іванова Наталя Олегівна 380950140212, 380950140212 hummel.od.ua@gmail.com
-
Адреса:
65020, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Асташкіна, б. 9 кв. 18
Початкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec460404630c49fc88de8b1ed423c803
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-18-003130-a-a1
Постачальник:
ФОП Перчеклій Віталій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2561002234
-
Контактна особа:
Перчеклій Віталій Олександрович 380674530966, 380675595651 irasim75@ukr.net
-
Адреса:
68000, Україна, Одеська область, Іллічівськ, провулок Сонячний, б. 15
Номер договору:
52
Сума договору:
198 815.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.07.2018 12:00
Статус:
Підписаний