-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Автоклав Euronda E8 (аба еквівалент) (НК 024:2019 – 38671- Стерилізатор паровий))
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-001802-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу ТД "Автоклав 1", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». та ст. 22 Закону
Торги не відбулися
185 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
Номер:
6021424816584749b15433e231c1c567
Внутрішній номер закупівлі:
21833385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-001802-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 10:00 - 21.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 10:00 - 24.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.06.2024 00:03 - 01.07.2024 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 000.00 Код ДК 021:2015 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Автоклав Euronda E8 (аба еквівалент) (НК 024:2019 – 38671- Стерилізатор паровий))