-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна та двері металопластикові
Тендер Prozorro UA-2024-06-13-002883-a
Торги не відбулися
155 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 550.00 UAH
Номер:
447dc259810e415dbd3c4e169adc6e31
Внутрішній номер закупівлі:
21821645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-13-002883-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34167494
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрук Руслан Мирославович 380637488622 petrukruslan1988@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2024 11:12 - 18.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2024 11:12 - 21.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.06.2024 00:03 - 24.06.2024 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 000.00 Вікна та двері металопластикові