-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2024-06-12-012485-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
591ea324c2264463ad384d27f4df530d
Внутрішній номер закупівлі:
21818362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-12-012485-a
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЗЕРНЯТКО" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вулиця Шевченка, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Писаренко Ольга Володимирівна +380501840783 buh2020teremok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2024 18:50 - 17.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2024 18:50 - 20.06.2024 18:54
Період кваліфікації:
20.06.2024 18:55 - 24.06.2024 19:57
Період завантаження договору:
30.06.2024 00:00 - 10.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Деревина (паливна деревина)