-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Телевізійне і аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна система проекції в комплекті, Інтерактивна панель INBOARD GT 65
Тендер Prozorro UA-2018-06-12-002000-a
Завершена
333 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 4 800.00 UAH
Номер:
e4092ab3253241478b3e2318d541652b
Внутрішній номер закупівлі:
2181806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-12-002000-a
Замовник:
КУ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271109
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Савчук +380372536265,+380506780920 chonrc01@ukr.net http://chonrc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
333 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2018 14:45 - 17.06.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2018 14:45 - 27.06.2018 18:00
Аукціон:
02.07.2018 12:20 - 02.07.2018 12:41
Період кваліфікації:
02.07.2018 12:41 - 06.07.2018 06:18
Період завантаження договору:
02.07.2018 12:41 - 22.07.2018 12:41
Тендерна документація
- Лот №1 ₴160 000.00 Інтерактивна панель (мобільна) INBOARD GT 65
- Лот №2 ₴173 000.00 Інтерактивна система проекції в комплекті