-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-011517-a
Завершена
5 310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 550.00 UAH
Номер:
eeb92f51c705464d923518dff309834a
Внутрішній номер закупівлі:
21804170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-11-011517-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Чубар +380567319739 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2024 16:29 - 16.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2024 16:29 - 19.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.06.2024 00:01 - 20.06.2024 17:06
Період завантаження договору:
26.06.2024 00:00 - 06.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 310 000.00 Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника