-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикети торф'яні
Тендер Prozorro UA-2018-07-03-001044-a
Брикети торф'яні
Завершена
382 899.00
UAH з ПДВ
Номер:
f1f089231b164299aeac23148dbb8def
Внутрішній номер закупівлі:
2179086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-03-001044-a
Замовник:
відділ освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141667
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, селище міського типу ТУРІЙСЬК, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Любомира Богданівна 380680288567 turosvita@ukr.net http://turosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі оголошено тендер на проведення закупівлі брикетів торф'яних. Двічі закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики , а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Керуючись п.4.ч.2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі" було вирішено провести переговорну процедуру закупівлі Брикетів торф'яних.
Очікувана вартість:
382 899.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торф'яні
Кількість
300 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємтсво "ПС Компані"
Оскарження: 03.07.2018 11:56 - 14.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36518451
-
Контактна особа:
Слободян Юрій Вікторович 380505854999 pp.ps.kompani@ukr.net
-
Адреса:
80102, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська, 44
Оскарження: 03.07.2018 11:56 - 14.07.2018 00:00
Ціна пропозиції
382 899.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2018 12:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
411762fa39d242be984cbd7e9f8c69f4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-03-001044-a-c1
Постачальник:
Приватне підприємтсво "ПС Компані"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36518451
-
Контактна особа:
Слободян Юрій Вікторович 380505854999 pp.ps.kompani@ukr.net
-
Адреса:
80102, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська, 44
Номер договору:
96
Сума договору:
382 899.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний