-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів
Тендер Prozorro UA-2018-06-26-000315-b
Кількість: під "10 одиниць" слід розуміти "10 найменувань", згідно технічного завдання
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
ebe4287de30445deb48fa3c44dded8c4
Внутрішній номер закупівлі:
2176527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-26-000315-b
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02137003
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул. Филипчака, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лихва Микола Михайлович 380689288388 pedcollege@ukr.net http://pedcollege.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2018 10:56 - 03.07.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2018 10:56 - 13.07.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018