-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Перевірка технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-послуги з технічного огляду та випробувань)
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-002030-a
Завершена
12 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 64.00 UAH
Номер:
3a00bf1157e941b5a1bffe3d9ff627e4
Внутрішній номер закупівлі:
21743668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-05-002030-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Орловська Юлія +380953242464 cv.dzoyuryst@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2024 10:13 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2024 10:13 - 13.06.2024 00:00
Аукціон:
13.06.2024 15:57 - 13.06.2024 16:20
Період кваліфікації:
13.06.2024 16:20 - 17.06.2024 13:21
Період завантаження договору:
23.06.2024 00:00 - 03.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 800.00 Перевірка технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-послуги з технічного огляду та випробувань)