-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір формату А4
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-009489-a
Завершена
627 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
Номер:
63387995f03247a389cc3d5955a91af2
Внутрішній номер закупівлі:
21738807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-04-009489-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
627 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2024 15:40 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2024 15:40 - 12.06.2024 09:00
Аукціон:
13.06.2024 11:39 - 13.06.2024 12:08
Період кваліфікації:
13.06.2024 12:08 - 17.06.2024 14:23
Період завантаження договору:
23.06.2024 00:00 - 03.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴627 000.00 Папір формату А4