-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-05-10-002140-a
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Завершена
2 395 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 950.00 UAH
Номер:
db4268da466a40548817c309b7eb5eae
Внутрішній номер закупівлі:
2173742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-10-002140-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОВОДОЛАЗЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21252504
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська обл., смт. Нова Водолага, Нововодолазький район, ВУЛИЦЯ ДОНЦЯ ГРИГОРІЯ, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вислогуб Микола +380574042378 NV-KP@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 395 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 950.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
45 000.00 UAH
Період уточнення:
10.05.2018 17:30 - 15.05.2018 21:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2018 17:30 - 25.05.2018 21:00
Аукціон:
29.05.2018 11:45 - 29.05.2018 12:12
Період кваліфікації:
29.05.2018 12:12 - 05.06.2018 12:42
Період завантаження договору:
29.05.2018 12:12 - 18.06.2018 12:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.07.2018
Місце постачання
63202, Україна, Харківська обл., смт. Нова Водолага, вул. Донця Григорія, буд.56
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА"
Оскарження: 29.05.2018 12:12 - 16.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32376626
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА" 093-727-4056 tender@avm.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02660, м.Київ, ВУЛ. КОЛЕКТОРНА, будинок 42-А
Оскарження: 29.05.2018 12:12 - 16.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 378 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 378 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2018 12:42
Документи
44
Скарги
1
ТОВ Укравтозапчастина
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Бичкова Наталія Юріївна +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Початкова пропозиція
2 382 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 382 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ НПО НТ Будшляхмаш
×
-
Код ЄДРПОУ:
34049688
-
Контактна особа:
Ратошнюк Віктор Васильович +380674066967 sava20000@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул Констянтинівська буд 1/2
Початкова пропозиція
2 390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
c1921177a3964779adcb52fe33006a88
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-10-002140-a-b1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32376626
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА" 093-727-4056 tender@avm.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02660, м.Київ, ВУЛ. КОЛЕКТОРНА, будинок 42-А
Номер договору:
7
Сума договору:
2 378 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
11.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний