• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38630000-0 : Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізійна насадка IRay Mate MAH 50 (640x512) 2597м)

Завершена

170 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер: 8993bfd78edf4f89a6e5a66596b87a95
Внутрішній номер закупівлі: 21731952
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-04-002682-a   
Замовник: Веселинівська селищна рада
Контактна особа: Геннадій Павлюк +380968270599 osvitavesgromada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2024 10:45 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2024 10:45 - 12.06.2024 10:42
Період кваліфікації: 12.06.2024 10:42 - 14.06.2024 09:26
Період завантаження договору: 20.06.2024 00:00 - 30.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴170 000.00 ДК 021:2015 – 38630000-0 : Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізійна насадка IRay Mate MAH 50 (640x512) 2597м)