• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво модульної котельні газової 1 термоблок на 2-х котлах

Торги не відбулися

1 907 507.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 538.00 UAH
Номер: 9037f95c6d5242b8b46312b687287d91
Внутрішній номер закупівлі: 2172712
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-27-001824-a   
Замовник: Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4"
Контактна особа: Тетяна Демедюк +380666564643 4internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктуриАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 907 507.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 538.00 UAH
Період уточнення: 27.06.2018 16:41 - 02.07.2018 17:15
Період прийому пропозицій: 27.06.2018 16:41 - 12.07.2018 17:15

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво модульної котельні газової 1 термоблок на 2-х котлах
Код ДК 021:2015: 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури
Кількість 1 роботи
Період постачання до 15.10.2018
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, Січових Стрільців 3-А На карті