-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту душових приміщень (супутня гідроізоляція до нижніх поверхів) адміністративно побутового корпусу (літера А) по вул. Куренівська, 16 Д, у м. Київ
Тендер Prozorro UA-2024-06-03-009179-a
Завершена
881 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 405.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 405.00 UAH
Номер:
ff75ffbdf3de423f97eadf3b6f021e3d
Внутрішній номер закупівлі:
21727062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-03-009179-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, місто Київ, вул.Вознесенський Яр, будинок 12-28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шелудько Наталія Борисівна +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
881 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2024 15:55 - 15.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2024 15:55 - 18.06.2024 10:00
Період кваліфікації:
18.06.2024 10:00 - 18.06.2024 15:22
Період завантаження договору:
24.06.2024 00:00 - 04.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴881 000.00 Послуги з поточного (аварійного) ремонту душових приміщень (супутня гідроізоляція до нижніх поверхів) адміністративно побутового корпусу (літера А) по вул. Куренівська, 16 Д, у м. Київ