-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система відеонагляду (комплект)
Тендер Prozorro UA-2018-06-21-000823-c
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 4 шт. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – 69063, м.Запоріжжя, вул. Залізнична, буд. 29, будинок майстерні та контори СП "Запорізька механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт". Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
Номер:
a60cca1d5cb743bf9393c191ca113968
Внутрішній номер закупівлі:
2172558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-21-000823-c
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна (056) 793-35-46 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
240.00 UAH
Період уточнення:
21.06.2018 15:43 - 02.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2018 15:43 - 12.07.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система відеонагляду (комплект)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 28.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Мороз Катерина Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3130109065
-
Контактна особа:
Катерина Мороз +380981560260 1030101@i.ua
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Запоріжське шосе 38, кв. 452
Початкова пропозиція
16 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 960.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0