-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2024-06-03-007253-a
Завершена
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
Номер:
1a559cded89e462996e24a045143280b
Внутрішній номер закупівлі:
21725100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-03-007253-a
Замовник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корабельська Аліна Миколаївна 380509066127 zosh9ohturka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2024 14:42 - 08.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2024 14:42 - 11.06.2024 13:00
Аукціон:
12.06.2024 12:02 - 12.06.2024 12:31
Період кваліфікації:
12.06.2024 12:31 - 19.06.2024 13:21
Період завантаження договору:
25.06.2024 00:00 - 05.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴570 000.00 Паливна деревина