• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки - Автоматична кавомашина Astoria Tanya R SAE 2GR висока група чорна

Торги не відбулися

101 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 505.00 UAH
Номер: 261e79ff0e934853ab1a472f593e65fa
Внутрішній номер закупівлі: 21708556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-31-000032-a   
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
Контактна особа: Жалюк Андрій Андрійович 380964408819 vpu33@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 101 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.05.2024 07:38 - 11.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 31.05.2024 07:38 - 14.06.2024 12:00
Період кваліфікації: 14.06.2024 12:01 - 20.06.2024 13:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴101 000.00 Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки - Автоматична кавомашина Astoria Tanya R SAE 2GR висока група чорна