• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)

Торги не відбулися

14 490.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 144.90 UAH
Номер: 14aa91e2c14146dd946101929bc0602f
Внутрішній номер закупівлі: 21702639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-30-005276-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
Контактна особа: Наталія Анатоліївна Кіхтенко +380669821700 azpsm.nikolaevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 490.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.05.2024 13:06 - 04.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2024 13:06 - 07.06.2024 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 490.00 Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)