-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лампи світлодіодні
Тендер Prozorro UA-2024-05-28-009344-a
з метою матеріально-технічного забезпечення за попередніми заявками на 2024 р. установ та організацій структури НАН України
Завершена
487 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 870.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 870.00 UAH
Номер:
c35472bdd0e943e6b85ab3677d6ac171
Внутрішній номер закупівлі:
21681435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-28-009344-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159226
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вернадського, будинок 34 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Ожерєдов +380952722139 scmggid.nasu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
487 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2024 15:09 - 02.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2024 15:09 - 05.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.06.2024 00:01 - 06.06.2024 11:35
Період завантаження договору:
12.06.2024 00:00 - 22.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴487 000.00 Лампи світлодіодні