-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газові міські автобуси великої місткості
Тендер Prozorro UA-2024-05-27-012386-a
Завершена
46 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 230 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 230 250.00 UAH
Номер:
1971112aae1b4f1b9fdee423920c01c5
Внутрішній номер закупівлі:
21671621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-27-012386-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Луценко 380674324582 vtk-tender3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 050 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2024 19:30 - 01.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2024 19:30 - 04.06.2024 22:00
Період кваліфікації:
04.06.2024 22:02 - 07.06.2024 16:02
Період завантаження договору:
13.06.2024 00:00 - 23.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 050 000.00 Газові міські автобуси великої місткості