-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка, відновлення та ремонт картриджів)
Тендер Prozorro UA-2024-05-24-005919-a
Завершена
6 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 125.00 UAH
мін. крок: 2% або 125.00 UAH
Номер:
2b280d253c4b4f818fc5f9ddea64eb2e
Внутрішній номер закупівлі:
21652369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-24-005919-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" (ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020614
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 24-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Андрущак +0512769220 mksuspilne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.05.2024 12:40 - 29.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2024 12:40 - 01.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
01.06.2024 00:02 - 07.06.2024 07:38
Період завантаження договору:
13.06.2024 00:00 - 23.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 250.00 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка, відновлення та ремонт картриджів)