-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Тендер Prozorro UA-2024-05-23-010404-a
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
Номер:
3a9c2328baa64282ad7803c945290416
Внутрішній номер закупівлі:
21643996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-23-010404-a
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Купчишина +380382794430 o.kupchyshyna@kmm.km.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15980000-1 Безалкогольні напоїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2024 16:00 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2024 16:00 - 31.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.05.2024 00:02 - 04.06.2024 14:19
Період завантаження договору:
10.06.2024 00:00 - 20.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000.00 ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))