-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2024-05-23-007982-a
Торги відмінено
1 080 062.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 800.63 UAH
мін. крок: 1% або 10 800.63 UAH
Номер:
426562f97b1c48f8be0cad75e77a563a
Внутрішній номер закупівлі:
21641530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-23-007982-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 080 062.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2024 14:38 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2024 14:38 - 31.05.2024 16:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
07bec1191e66453197a5c11b93406a45
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час створення та оприлюднення плану Закупівлі та оголошення Закупівлі було допущено технічну помилку, а саме: помилково зазначено очікувану вартість предмету закупівлі як «1 080 062,50 грн.», в той час як правильна вартість предмету закупівлі становить 1 440 083,33 грн., згідно розрахунку за комерційними пропозиціями, проведеного відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства
Період оскарження:
24.05.2024 11:50 - 04.06.2024 00:00
Дата опублікування:
24.05.2024 11:50
Дата виконання:
04.06.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 080 062.50 Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму