-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-05-23-005004-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
d46e17dfad44448982e283269c22e94c
Внутрішній номер закупівлі:
21638517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-23-005004-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Старовижівська багатопрофільна лікарня” Старовижівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983068
-
Адреса:
44400, Україна, Волинська область, смт Стара Вижівка, вул. Шевченка, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Кучер +380334630355 medvigivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2024 12:09 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2024 12:09 - 31.05.2024 12:06
Період кваліфікації:
31.05.2024 12:08 - 03.06.2024 08:43
Період завантаження договору:
09.06.2024 00:00 - 19.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання