-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Чернігівської області)
Тендер Prozorro UA-2018-06-26-002094-a
Завершена
1 850 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
704b5f34819242468dfad04b1955eb38
Внутрішній номер закупівлі:
2162858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-26-002094-a
Замовник:
Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02934345
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Миру, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Семенченко +380462774448 dsms_semenchenko@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 2 частини четвертої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладений з одним учасником.
Очікувана вартість:
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Чернігівської області)
Кількість
300 штуки
Період постачання
01.07.2018 - 31.08.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАЗА"ЕЛЕКТРОНІК"
Оскарження: 26.06.2018 17:55 - 08.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39041369
-
Контактна особа:
Кізубенко Наталія Миколаївна +380505582104
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Деснянський район ВУЛИЦЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ будинок 25
Оскарження: 26.06.2018 17:55 - 08.07.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.06.2018 16:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd69a15ccb0945f0b19c17f97778654f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-26-002094-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАЗА"ЕЛЕКТРОНІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39041369
-
Контактна особа:
Кізубенко Наталія Миколаївна +380505582104
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Деснянський район ВУЛИЦЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ будинок 25
Номер договору:
24
Сума договору:
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
09.07.2018 16:00
Статус:
Підписаний