-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області (зведення витрат кап.ремонт покрівлі та благоустій).
Тендер Prozorro UA-2018-06-25-000491-b
річний план закупівель на 2018 рік
Торги не відбулися
5 865 247.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 326.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 326.24 UAH
Номер:
5841a03364f24ad7af047b24f2da4f47
Внутрішній номер закупівлі:
2161897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-25-000491-b
Замовник:
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143028
-
Адреса:
13000, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, вул.50-річчя Жовтня, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лопоха Надія Янківна +380414621156 vira_viza@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 865 247.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 326.24 UAH
Період уточнення:
25.06.2018 12:40 - 30.06.2018 12:45
Період прийому пропозицій:
25.06.2018 12:40 - 10.07.2018 12:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області (зведення витрат кап.ремонт покрівлі та благоустій).
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, смт.Романів, Житомирська область, Романівський район, смт. Романів, вул. Сергія Лялевича, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП Моноліт
×
-
Код ЄДРПОУ:
31318165
-
Контактна особа:
Олексюк Петро Михтодійович +380414721332 oleksiukp@ukr.net
-
Адреса:
13002, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, вулиця Небесної сотні будинок 1
Початкова пропозиція
4 993 030.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 993 030.80 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0