• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Автошампунь, бальзам для миття посуду, гель для чищення санвузлів з дезінфікуючим ефектом, засіб дезінфікуючий, засіб для догляду за монітором TFT, засіб для миття підлоги, засіб для миття посуду, засіб для миття скла, дзеркал та глянцевих поверхонь, засіб для прочищення труб, засіб для чищення килимів та м’яких меблів з розпилювачем, лабомід-203, паста для очищення забруднених рук, поліроль для меблів, порошок пральний, спрей проти плісняви та грибка

Завершена

1 140 038.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 400.38 UAH
Номер: e57d53233ae748bbb7d070cc27e0814e
Внутрішній номер закупівлі: 21607364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-21-000556-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 140 038.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2024 09:03 - 26.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2024 09:03 - 29.05.2024 10:00
Період кваліфікації: 29.05.2024 10:01 - 04.06.2024 14:13
Період завантаження договору: 10.06.2024 00:00 - 20.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 140 038.00 Автошампунь, бальзам для миття посуду, гель для чищення санвузлів з дезінфікуючим ефектом, засіб дезінфікуючий, засіб для догляду за монітором TFT, засіб для миття підлоги, засіб для миття посуду, засіб для миття скла, дзеркал та глянцевих поверхонь, засіб для прочищення труб, засіб для чищення килимів та м’яких меблів з розпилювачем, лабомід-203, паста для очищення забруднених рук, поліроль для меблів, порошок пральний, спрей проти плісняви та грибка