• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Провідний телефон, Маршрутизатор, Телефон мобільний

Завершена

559 155.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 647.00 UAH
Номер: a5b1287271ed4571967f7bf58b1bc766
Внутрішній номер закупівлі: 21605059
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-20-010859-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 559 155.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2024 16:32 - 25.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2024 16:32 - 28.05.2024 10:00
Період кваліфікації: 28.05.2024 10:01 - 31.05.2024 11:20
Період завантаження договору: 06.06.2024 00:00 - 16.06.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴164 700.00 Лот 1 - Провідний телефон
  • Лот №2 ₴219 480.00 Лот 2 – Маршрутизатор
  • Лот №3 ₴174 975.00 Лот 3 - Телефон мобільний