• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова,7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель

Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги). Вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції: Тендерна пропозиція супроводжується забезпеченням у формі електронної банківської гарантії (у формі електронного документу), оформленої відповідно до Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. Гарантія повинна бути безвідкличною. Банківська гарантія не має містити умов, що ускладнюють або унеможливлюють задоволення вимог замовника з отримання грошових коштів від гаранта по забезпеченню, наданому учасником у формі банківської гарантії, в тому числі, забороняється вимагати листи або інші документи за підписом учасника або третіх осіб, що підтверджують факт настання гарантійного випадку. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 6 900,00 грн. (шість тисяч дев'ятсот гривень 00 коп.). Забезпечення тендерної пропозиції повинно відповідати формі та вимогам встановленим наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції від 14.12.2020 року №2628 та з урахуванням умов викладених в Додатку 7 тендерної документації. Електронний документ може бути визнаний банківською гарантією, якщо він виданий із дотриманням вимог ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг" і ЗУ "Про електронні довірчі послуги" та дозволяє з достовірністю встановити особу гаранта. У випадку, якщо підписантом є не Голова правління, то повноваження особи яка підписує гарантію повинні бути підтверджені відповідним документом Гаранта (доручення тощо). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути протягом строку дії тендерної пропозиції, але не менше ніж 90 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій (відповідно до ст. 253 Цивільного кодексу України розраховується з наступного дня після дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій).

Завершена

231 140.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 311.40 UAH
Номер: a4be3a6fe6b14f4da833b0bbb5f3d568
Внутрішній номер закупівлі: 21602226
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-20-007936-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
Контактна особа: Дмитрук Сергій Миронович 380512472508 depgkh2023@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 231 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2024 14:54 - 25.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2024 14:54 - 28.05.2024 10:00
Період кваліфікації: 28.05.2024 10:00 - 28.05.2024 14:25
Період завантаження договору: 03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴231 140.00 Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова,7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель