-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Готові страви в реторт-пакетах (ДК 021:2015 - 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)
Тендер Prozorro UA-2024-05-16-000511-a
Завершена
251 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 259.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 259.90 UAH
Номер:
1bef3a7f35f74473a05142a706c9bd51
Внутрішній номер закупівлі:
21570220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-16-000511-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108651
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Перемоги,74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Садченко Олена Вячеславівна +380462619232 zakupivli02@cn.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2024 09:07 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2024 09:07 - 24.05.2024 00:00
Аукціон:
24.05.2024 11:09 - 24.05.2024 11:32
Період кваліфікації:
24.05.2024 11:32 - 27.05.2024 09:59
Період завантаження договору:
02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 980.00 Готові страви в реторт-пакетах (ДК 021:2015 - 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)