-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: "Будівництво ВЕС "Березівка" потужністю 57,6 МВт" та супровідні таким роботам послуги, Код ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-012213-a
Завершена
4 936 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49 368.00 UAH
мін. крок: 1% або 49 368.00 UAH
Номер:
448f69bd85f84f0d9e2d53be7553d2e4
Внутрішній номер закупівлі:
21568704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-012213-a
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727388
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аністратенко Віта 380676063993 AnistratenkoV@naftogaz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 936 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 17:02 - 27.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 17:02 - 30.05.2024 09:00
Аукціон:
31.05.2024 14:19 - 31.05.2024 14:48
Період кваліфікації:
31.05.2024 14:48 - 27.06.2024 15:34
Період завантаження договору:
03.07.2024 00:00 - 13.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 936 800.00 Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: "Будівництво ВЕС "Березівка" потужністю 57,6 МВт" та супровідні таким роботам послуги