• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пелети паливні

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: 04b0335adfb04edc8f2710923ab628a6
Внутрішній номер закупівлі: 21567939
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-15-011412-a   
Замовник: Тараканівська сільська рада
Контактна особа: Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2024 16:23 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2024 16:23 - 23.05.2024 00:00
Аукціон: 23.05.2024 14:18 - 23.05.2024 15:05
Період кваліфікації: 23.05.2024 15:05 - 27.05.2024 17:13
Період завантаження договору: 02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Пелети паливні