-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з експлуатаційного утримання дорожнього покриття по вул. Героїв Снігурівщини, від перехрестя вул. Миколаївська до дороги Р-81, в м. Снігурівка, Баштанського р-ну, Миколаївської обл.» (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-005075-a
Торги відмінено
4 921 895.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 609.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 609.48 UAH
Номер:
a3539d59b6254affa6aaa14c6f8cc05c
Внутрішній номер закупівлі:
21561578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-005075-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 921 895.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 12:00 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 12:00 - 23.05.2024 13:00
Аукціон:
24.05.2024 13:57 - 24.05.2024 14:20
Період кваліфікації:
з 24.05.2024 14:20
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
07ce6bdc704b430986fa5a2a0d66d162
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв’язку із збільшенням обсягів на роботи по дорожньому покриттю.
Період оскарження:
30.05.2024 15:32 - 10.06.2024 00:00
Дата опублікування:
30.05.2024 15:32
Дата виконання:
10.06.2024 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 921 895.30 «Послуги з експлуатаційного утримання дорожнього покриття по вул. Героїв Снігурівщини, від перехрестя вул. Миколаївська до дороги Р-81, в м. Снігурівка, Баштанського р-ну, Миколаївської обл.» (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)