-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання інвентарю для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки згідно державних стандартів за професією «Кухар; Кондитер» - Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування (Дегидратор Master Jerky 32 Klarstein)
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-000515-a
Завершена
77 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 387.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 387.50 UAH
Номер:
f9a6cb51aacd4ca19a2b3d9f5c538141
Внутрішній номер закупівлі:
21557021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-000515-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жалюк Андрій Андрійович 380964408819 vpu33@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
77 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 09:03 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 09:03 - 23.05.2024 10:00
Період кваліфікації:
23.05.2024 10:00 - 27.05.2024 08:31
Період завантаження договору:
02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 500.00 Дегидратор Master Jerky 32 Klarstein