-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Машини для обробки даних (апаратна частина) Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2024-05-14-012505-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
9180dd6d0f124f7c810a651128f0073c
Внутрішній номер закупівлі:
21556125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-14-012505-a
Замовник:
ПАРК-ПАМ'ЯТКА САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ "МЕЖИГІР'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45210693
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кругляківська Юлія 380937157902 buh.mezhegirya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2024 19:12 - 19.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2024 19:12 - 22.05.2024 18:00
Аукціон:
23.05.2024 13:26 - 23.05.2024 13:49
Період кваліфікації:
23.05.2024 13:49 - 28.05.2024 10:31
Період завантаження договору:
03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Ноутбук