• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Зупинки

Торги не відбулися

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер: 2fb83e68156f48728f8dc05e2c057065
Внутрішній номер закупівлі: 2155500
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-04-002240-a   
Замовник: Мукачівське міське комунальне підприємство "Ремонтно-будівельне управління"
Контактна особа: Юрій Бубряк +380952161889 mmkprbu34850918@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 24 000.00 UAH
Період уточнення: 04.06.2018 17:30 - 10.06.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2018 17:30 - 20.06.2018 09:00
Аукціон: 21.06.2018 15:18 - 21.06.2018 15:39
Період кваліфікації: 21.06.2018 15:39 - 26.06.2018 13:15

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зупинки
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Ужгородська,17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАНТЗАХІД"

Оскарження: 21.06.2018 15:39 - 07.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 764 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
763 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.06.2018 13:02
Документи 36
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРГОМОНТАЖВЕНТИЛЯЦІЯ"

Оскарження: 26.06.2018 13:02 - 07.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 777 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
764 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.06.2018 13:15
Документи 9
Скарги 0