• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)

Торги не відбулися

1 104 660.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 523.30 UAH
Номер: 21382481f49b4dddab5fe5d555e31147
Внутрішній номер закупівлі: 21525581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-10-005110-a   
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Владислав Редькович +380684270231 8dprch.vl@mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 104 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.05.2024 12:02 - 22.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2024 12:02 - 25.05.2024 00:00
Аукціон: 27.05.2024 13:20 - 27.05.2024 13:43
Період кваліфікації: 27.05.2024 13:43 - 29.05.2024 16:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 104 660.00 Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)