-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
«ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний)
Тендер Prozorro UA-2024-05-09-011835-a
Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Завершена
1 650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
Номер:
b878f772f49b41cebc40b6b18ba5aad7
Внутрішній номер закупівлі:
21519996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-09-011835-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Волчко +380973387682 bogdanvolchko.attorney@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2024 18:31 - 14.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2024 18:31 - 17.05.2024 00:00
Аукціон:
17.05.2024 12:07 - 17.05.2024 12:30
Період кваліфікації:
17.05.2024 12:30 - 30.05.2024 18:09
Період завантаження договору:
05.06.2024 00:00 - 15.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 650 000.00 «ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний)