-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-05-09-006702-a
Завершена
888 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 440.00 UAH
Номер:
508ecd9d6bf64e41883ff5af560921ba
Внутрішній номер закупівлі:
21514881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-09-006702-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нежурко Юлія Іванівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
888 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2024 13:48 - 14.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2024 13:48 - 17.05.2024 00:00
Аукціон:
17.05.2024 12:07 - 17.05.2024 12:54
Період кваліфікації:
17.05.2024 12:54 - 17.05.2024 14:30
Період завантаження договору:
23.05.2024 00:00 - 02.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴888 000.00 Електрична енергія