-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Очищувач (змивка) монтажної піни, перетворювач іржі, розчинники, сольвент, праймер бітумно-каучуковий, розчинник керосин, розчинник нафтовий
Тендер Prozorro UA-2024-05-09-001660-a
ЛОТ 1 - Очищувач (змивка ) монтажної піни, перетворювач іржі, розчинники та інші; ЛОТ 2 - Сольвент, праймер бітумно-каучуковий, розчинник керосин, розчинник нафтовий
Завершена
849 977.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 960.02 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 960.02 UAH
Номер:
062dcf0896c2445186cf2197e4a46fd5
Внутрішній номер закупівлі:
21509846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-09-001660-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
849 977.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2024 10:00 - 17.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2024 10:00 - 20.05.2024 10:00
Період кваліфікації:
20.05.2024 10:03 - 28.05.2024 10:51
Період завантаження договору:
03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴653 975.34 ЛОТ 1 - Очищувач (змивка ) монтажної піни, перетворювач іржі, розчинники та інші
- Лот №2 ₴196 002.00 ЛОТ 2 - Сольвент, праймер бітумно-каучуковий, розчинник керосин, розчинник нафтовий